fbpx

O nas

Kim jesteśmy

Cześć!

Fotografia zachwyca mnie od czasu gdy dziadek pierwszy raz pokazał mi, że można zatrzymać czas… Zaszczepił we mnie wiele pasji, ale to właśnie fotografia napędza mnie i daje najwięcej radości.

Jak na profesjonalistę przystało, jeśli żona to tylko niezła aparatka. Jesteśmy zatem dwójką ludzi, którzy robią to, co sprawia im mnóstwo przyjemności i daje wiele satysfakcji.

Pochodzimy z Olsztyna, tu mieszkamy i tu zaczęliśmy swoją przygodę z aparatem, która trwa już ponad 10 lat. Prywatnie, oprócz fotografii łączy nas jeszcze dwójka wspaniałych dzieciaków, wokół których kręci się nasz świat

Jako fotograficy ślubni, staramy się być zawsze tam, gdzie pojawiają się prawdziwe emocje. Jesteśmy dyskretni. Wiedząc, że liczy się magia chwili, nie ingerujemy przesadnie w naturalny bieg wydarzeń. Pamiętajcie jednak, ze w równym stopniu zależy nam na powodzeniu całej akcji  Dlatego jak najlepszy wedding planner, zawsze służymy dobrą radą i niemałym doświadczeniem. Tego dnia jesteśmy do Waszej dyspozycji, w pełni zaangażowani w to byście zawsze mogli wrócić wspomnieniami do tej niepowtarzalnej atmosfery.

A czy potrafimy „robić zdjęcia”? Sami to oceńcie – zapraszamy do naszego portfolio. 

Zlecenia wykonujemy w całym kraju i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu uzyskania szczegółowej oferty, oraz informacji o dostępności wybranego terminu.