fbpx

Usługi Fotograficzne
dla BIZNESU

Nie musisz wiedzieć, jakich fotografii potrzebujesz

Analizę swojej strony i prezentacji swojego biznesu pozostaw specjalistom! 

Sprawdzimy zapotrzebowanie na rodzaj fotografii, ich ilość, klimat w jakim mają być wykonane i dopasujemy styl, w jakim powinny być poddane obróbce.

A może nasz nowy produkt?
PROMO SOCIALMEDIA PACK

Jest to usługa polegająca na stałej, comiesięcznej PhotoMarketingowej współpracy polegającej na wykonaniu pakietu 30 fotografii do publikacji w mediach takich jak strony internetowe czy media społecznościowe

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI

Ostre, nowoczesne, zachęcające, pełne koloru i wręcz pachnące fotografie zachęcające do zakupu i zamówienia. Takie właśnie mają być nasze artfoody.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Usługa skierowana nie tylko do osób chcących wynająć lub sprzedać nieruchomość. Nasze fotografie doskonale zareklamują Państwa hotel, ośrodek czy nawet domek letniskowy. Perspektywa jest naszą największym atutem.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Potrzebujesz zdjęć do reklamy? Do czasopisma lub billboard? Czas zaprezentować Państwa biznes w sposób niesztampowy, ciekawy i zachęcający.

FOTOGRAFIA Z POWIETRZA - DRON

Zaprezentuj swój obiekt z innej perspektywy niż dotychczas.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA/STUDYJNA/CV

To jak się zaprezentujemy w ogromnej mierze przekłada się na sukces naszego biznesu. Zaprezentuj się poprzez PhotoMarketing.

FOTOGRAFIA BEUATY/FASHION

Piękno, moda, aktualne trendy. Wszystko pokazane w doskonałym świetle, poddane autorskiej obróbce i dokładnemu retuszowi.